Referencje

80% nowych Klientów przychodzi do mnie z polecenia, dlatego zadowolenie  i długofalowe  relacje  z moimi Klientami  są dla mnie najważniejszym celem.

Zobacz, co napisali o mnie Klienci. Jeśli trafiłeś tutaj z polecenia, to może znajdziesz opinie wystawione przez Twoich znajomych.

Jeśli byłeś moim Klientem i chcesz się odwdzięczyć, napisz proszę rekomendację (korzystając z formularza lub strony Google+). Będzie mi miło, jeśli polecisz również moje usługi swoim znajomym.

Poniższe referencje pochodzą od moich klientów, z którymi współpracowałam. Niestety, ze względu na ustawę o ochronie danych osobowych, (RODO) nie mogę umieścić tutaj ich danych identyfikacyjnych. Jeśli chcesz je zweryfikować, mogę poprosić autorów poszczególnych referencji o kontakt z Tobą.

Kredyt hipoteczny

Przepraszam za gramatykę, ale pochodzę z innego kraju z Słowacji.
Chciał bym podziękować Pani Malwinie za pomoc w załatwieniu kredytu, bo myślałem, że będzie to trudne, ale z profesjonalizmem i informacją, którą posiada Pani Malwina, po prostu przeszliśmy przez cały proces kredytowy, który otrzymaliśmy bez żadnych problemów. Pani Malwina ma bardzo szybką komunikację mailową lub telefoniczną, jest gotowa odpowiedzieć na każde pytanie i widać, że ma duże doświadczenie i wiedzę z zakresu bankowości. Jeśli szukasz profesjonalnego doradcy, to nie jest o czym myśleć, tylko skontaktować się z Panią Malwiną i już po pierwszym telefonie od razu wiesz, że jesteś we właściwym miejscu. Więc jeszcze raz bardzo dziękuję za dobrze wykonaną pracę super super bardzo dziękuję bardzo.

Chcel by som poďakovať pani Malwine za pomoc pri vybavení úveru, pretože myslel som si že to bude náročné ale s profesionalitou a s informáciami ktoré má pani Malwína sme úplne jednoducho prešli cez celý proces úveru ktorý sme bez problémov dostali. Pani Malwina ma veľmi rýchlu komunikáciu cez email alebo telefón je pripravená odpovedať na každú otázku a je vidno že má veľké skúsenosti a znalosti v danej téme bankovníctva. Pokiaľ hľadáte profesionálneho do radcu to nie je nad čím rozmýšľať ale skontaktovať sa s pani Malwinou a po prvom telefonáte hneď viete že ste na tom správnom mieste. Ešte raz chcem teda srdečne poďakovať za dobre vykonanú prácu super super super ďakujem.

Kredyt hipoteczny

Twoja opinia: Пані Мальвіна – це спеціаліст якго можна порекомендуваті друзям. Володіє актуальною інформацією, уважна до деталей та старанна. Звернулись в справі перекредитування (перенесення кредиту іпотечного з одного банку в інший)
Швидко організувала підготовчий процес та отримали позитивну дицізію.
Дуже вдячні за допомогу! Будемо звертатись ще та рекомендуваті друзям!

Kredyt hipoteczny

Dzięki Pani Malwinie przeszliśmy przez proces kredytowy szybko i sprawnie, bez większych problemów i niedogodności. Polecamy współpracę z Panią Malwiną każdemu kto potrzebuje rzetelnego doradcy kredytowego. Pani Malwina bardzo szybko odpowiada na wszelkie pytania, wszystko dokładnie wyjaśnia. Bardzo dziękujemy za pomoc i z całego serca polecamy! :)

kredyt hipoteczny

Najlepsza specjalistka kredytowa, bardzo profesjonalnie i rzeczowo przygotowana na pierwszej rozmowie.
Doskonała znajomość rynku nieruchomości we Wrocławiu oraz procedur bankowych związanych z udzieleniem kredytu hipotecznego.
Od pierwszej rozmowy do finalnego podpisania umowy kredytowej, zostałam przeprowadzona krok po kroku wraz z weryfikacją ” kruczków w umowie”

Dziękuję za skuteczne i szybkie otrzymanie kredytu oraz możliwość mieszkania w wymarzonym domu.

Kredyt hipoteczny

Pomoc Pani Malwiny przy załatwianiu formalności dotyczących udzielenia kredytu była nieoceniona. Wsparcie od początku procesu do momentu uruchomienia kredytu. Dodam, że deklarowany zasięg działania Pani Malwiny to w moim przypadku około 8000 km.
Mogę szczerze polecić współpracę, nawet w naprawdę skomplikowanych sytuacjach. Zdecydowanie polecam

kredyt gotówkowy

Od początku współpraca z panią Malwiną układała się bardzo profesjonalnie i merytorycznie. Z racji na brak czasu co dotyczy większości z nas w dzisiejszych czasach zależało mi na tym aby osoba która zawodowo pomaga w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań kredytowych była wiarygodna i potrafiła dobrze, rzetelnie przedstawić możliwości w oparciu o przedstawione założenia. Z Panią Malwiną spotkałem się 1 raz a potem wszystkie oferty propozycje przez tel i na mailu. Bardzo szybka reakcja, zawsze dostępna, z nowymi rozwiązaniami to właśnie Malwina. Jako osoba która w przeszłości nieraz posiłkowała się różnymi kredytami mogę jasno powiedzieć, że z p. Malwiną współpracowało mi się najlepiej. Finalnie, produkt który wybrałem spełnia moje oczekiwania i jest najkorzystniejszym rozwiązaniem na rynku w danej chwili.

kredyt hipoteczny

Jesteśmy z mężem zadowoleni ze współpracy z panią Malwiną. Dzięki niej dobrnęliśmy do końca procesu kredytowego bez uszczerbku na zdrowiu:) Wiele formalności załatwiła w naszym imieniu. Mieliśmy dużo wątpliwości, zadawaliśmy dużo pytań, zawsze miała czas żeby na nie odpowiedzieć. Serdecznie polecamy

 kredyt hipoteczny

Pani Malwina to doradca z szerokim wachlarzem ofert i bardzo dobrą znajomością każdej z nich. Żadna z propozycji nie jest forsowana, a wybór banku był następstwem najlepszych warunków zaproponowanych dla mnie. Pani Malwina jest zawsze dyspozycyjna, kompetentna i gotowa do pomocy. Właściwie po wyborze banku, procedowanie kredytu nie wymagało mojej ingerencji, wszelkie formalności z deweloperem i bankiem Pani Malwina prowadziła samodzielnie.
Bardzo polecam doradztwo Pani Malwiny, ponieważ współpraca jest bezobsługowa ze strony klienta, nie wymaga kontroli a jakiekolwiek wątpliwości rozjaśniane są na bieżąco i bardzo rzetelnie.
Serdecznie polecam.

Kredyt hipoteczny

Twoja opinia: W 100% polecam współpracę z Panią Malwiną, profesjonalne przedstawienie ofert wszystkich banków, kierowanie całym procesem od oferty aż do podpisania umowy, załatwianie wszystkich potrzebnych papierów do wniosku kredytowego. Na pewno skorzystam po raz kolejny w przyszłości.

kredyt

Twoja opinia: Miałam problem z uzyskaniem kredytu firmowego. Koleżanka skontaktowała mnie z Panią Malwiną , która okazała się moim “kołem ratunkowym”. Bardzo rzetelnie i profesjonalnie a przede wszystkim po ludzku podeszła do mojej skomplikowanej sytuacji. Znalazła kredyt na korzystnych warunkach finansowych i załatwiła za mnie wszelkie formalności.
Pani Malwino bardzo dziękuję za okazaną pomoc.
A państwu szczerze i z całego serca polecam współpracę z Panią Malwiną.
K.W.

Rozpoznanie oferty kredytowej

Twoja opinia: Pani Malwina Lis jest bardzo życzliwą i profesjonalną osobą. Bardzo szybko odpowiada na zapytania i prośby dotyczące zakresu współpracy. Doceniamy bardzo dobry kontakt z klientem i okazaną pomoc. Polecamy!

Kredyt hipoteczny

Bardzo rzeczowo, profesjonalnie! i co najważniejsze b.skuteczne działanie Pani Malwiny!!! Polecam bardzo szczególnie w trudnych przypadkach! Było do skutku! :)
Do tego duża pomoc w każdej sprawie związanej z formalnościami przy załatwianiu kredytu! (duża cierpliwość i życzliwość przy trudnym i mało poukładanym klientach takich jak ja :) )

Kredyt hipoteczny

Bardzo polecamy panią Malwinę. Niezwykle uprzejma, a przede wszystkim kompetentna osoba. Świetny kontakt online. Bardzo szybko odpowiada na pytania. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Profesjonalizm, rzetelność i świetna współpraca. Polecamy wszystkim!!!


Kredyt Hipoteczny

Jesteśmy bardzo zadowoleni oraz wdzięczni Pani Malwinie za jej pomoc. Nie wyobrażamy sobie, jak moglibyśmy sobie poradzić sami. Pani Malwina jest bardzo kompetentna, doradza, jest zorientowana w całej tematyce kupna mieszkania wiec odpowie na wiele pomocnych pytań, nie tylko związanych z kredytem. Dodatkowo w niezbędnych dziedzinach (np. polisa na życie, wycena nieruchomości) poleca inne kompetentne osoby. Kontakt z Panią Malwiną jest bardzo dobry, zawsze odpowiada na telefony, sms, maile. Wszystko poszło sprawnie i dostaliśmy kredyt a teraz mieszkamy już na wymarzonym mieszkaniu.

Kredyt hipoteczny.

Twoja opinia: Chcielibyśmy bardzo podziękować Pani Malwinie za pomoc w pozyskaniu kredytu hipotecznego. W czasie całego procesu Pani Malwina wykazała bardzo duże zaangażowanie. Wszelkie sprawy niejasne tłumaczyła w łatwy i przystępny sposób. Śmiało mogę powiedzieć, że doprowadziła proces od A do Z.
Podsumowując bez wahania polecam panią Malwinę Lis jak doradcę w procesie pozyskania kredytu hipotecznego.

Kredyt hipoteczny

Twoja opinia: Jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowej pomocy pani Malwiny. Jest bardzo zaangażowana w swoją prace, cierpliwie wyjaśniła nam wszelkie niejasności, służyła radą i dzięki temu łatwiej było nam podjąć decyzję odnośnie banku.
Wszystkie formalności ograniczyły się do 3 spotkań. Pierwsze omówienie banków i ofert, drugie podpisanie wniosków kredytowych i trzecie to podpisanie umowy w banku.
Pani Malwina jest bardzo dyspozycyjną osobą, więc nie było problemów z kontaktem.

kredyt mieszkaniowy

Twoja opinia: Z ogromną satysfakcja mogę polecić Panią Malwinę jako doradcę kredytowego. W wielki zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzi do tego co robi. Osoba godna zaufania. W pełni spełniła nasze oczekiwania. Z jej pomocą udało nam się przejść przez kolejne etapy postępowania kredytowego. Pani Malwina zawsze była dostępna, kiedy tego potrzebowaliśmy. Z pełna odpowiedzialnością możemy wystawić pozytywna rekomendację dla działań Pani Malwiny. Polecam na 100%. 

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Malwinę. Profesjonalna i otwarta osoba, która odpowiada wyczerpująco na każde pytanie w sposób zrozumiały i konkretny. Ogromnym plusem jest również bardzo łatwy i szybki kontakt, właściwie niezależnie od pory dnia. Bardzo dziękujemy za pomoc.

Pani Malwina to osoba zdecydowanie godna polecenia. Podejście do klienta na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt. Taki ekspert to skarb – rzetelna, szukająca rozwiązań do skutku. Warto zaufać Pani Malwinie. Ogromną wiedza i doświadczenie.

Profesjonalnie, skutecznie, sprawnie. Przy kredycie o nic się nie musiałem martwic, pojawiłem się tylko na podpisanie umowy w banku. Polecam i na pewno sam jeszcze będę korzystał!