Proces uzyskania kredytu – krok po kroku

Proces kredytowy, przez który wspólnie przejdziemy, jest długotrwały. Decyzje podjęte na samym początku, mocno rzutują na ostateczną ofertę, jaką dostaniesz.

Ważne jest, aby korzystać z pomocy eksperta już od samego początku. Jeśli jesteś zainteresowany pomocą, zapraszam do kontaktu.

1

Początek, czyli Twój krok

Nasza współpraca rozpocznie się, jeśli się ze mną skontaktujesz.  Podczas pierwszej rozmowy poinformuję Cię o zasadach naszej współpracy.

2

Pierwsze spotkanie

Podczas spotkania, omówimy Twoje potrzeby i oczekiwania, sprawdzimy zdolność kredytową.  Wspólnie opracujemy plan działania, aby zwiększyć szanse na uzyskanie kredytu i skrócić czas procesu.

3

Przygotowanie oferty

Przygotuję dla Ciebie kilka propozycji ze wszystkich ofert dostępnych na rynku. Będą to oferty wyselekcjonowane specjalnie dla Ciebie.

4

Prezentacja ofert

Na spotkaniu zaprezentuję Ci oferty, wskazując ich wady i zalety. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania, tak abyś świadomie zdecydował, która z nich będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

5

Przygotowanie wniosku

Pomogę Ci wypełnić wnioski kredytowe, skompletować niezbędne dokumenty i złożyć je do banku.

6

Nadzór i negocjacje

Monitoruję sytuację i na bieżąco informuje Cię o postępie w procesowaniu. Na tym etapie negocjuję odstępstwa i lepsze warunki.

7

Analiza warunków

Po otrzymaniu decyzji, zaznajomię Cię z zapisami umowy, wyjaśnię warunki do uruchomienia kredytu.

8

Podpisanie umowy

Jeśli zdecydujesz się na zaproponowane przez bank warunki, pozostaje tylko podpisanie umowy. Jeśli sobie tego życzysz, mogę Ci przy tym towarzyszyć.

9

Uruchomienie kredytu i dalsza współpraca

Pomogę Ci spełnić warunki banku i uruchomić kredyt. Jestem do dyspozycji w każdym momencie, jeśli wyrazisz na to zgodę i będziesz potrzebował mojego wsparcia.